film izle

Футболни резултати и класиране

А ОФГ – 20 кръг

Резултати:

Гигант (Белене) – Светослав (Лепица)     4:2

Ситомир (Никопол) – Устрем (Крета)      6:1

Ботев (Трънчовица) – Левски (Брест)       6:0

Ботев (Комарево) – Левски (Сухаче)         3:0 сл.

Ракета 1111 (Буковлък) – Чавдар (Бръшляница) 3:0 сл.

Спартак (Койнаре) – Обнова (Обнова)         2:4

Класиране след 20 кръг:

  1. Буковлък                45-14         45 т.
  2. Трънчовица            52-18         44
  3. Белене                     42-31         40
  4. Комарево                 42-22         40
  5. Никопол                  45-20          37
  6. Обнова                    47-31           33
  7. Брест                        51-28          29
  8. Койнаре                   33-39          23
  9. Крета                        30-53          15
  10. Лепица                      26-53          15
  11. Сухаче                      12-54            6
  12. Бръшляница              7-69             1

 

Б ОФГ – Център – 20 кръг

Резултати:

Свобода (Милковица) – Левски (Горна Митрополия)   2:4

Бенковски (Опанец) – Спартак 76 (Плевен)       2:0

Ясен (Ясен) – Дунав (Гиген)                     6:0 сл

Спартак (Божурица) – Дунавска чайка (Сомовит)   2:1

Бойчинов (Коиловци) – Вихър (Гулянци)  3:0 сл.

Искър (Ореховица) – Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   6:2

Класиране след 20 кръг:

  1. Плевен 76           55-20           45 т.
  2. Г. Митрополия   44-24           40
  3. Коиловци             37-14          39
  4. Опанец                  32-25          36
  5. Ясен                     36-26           34
  6. Сомовит               36-28           32
  7. Гулянци               42-50            24
  8. Оряховица           42-42           21
  9. Божурица            27-42            21
  10. Тръстеник           36-58            13
  11. Милковица          25-44            13
  12. Гиген                    24-60            12

 

Б ОФГ – Изток- 17 кръг

Ботев (Българене) – Ботев (Вълчитрън)      8:2

Космос (Гривица) – Осъм (Козар Белене)   отл.

Ботев (Ленково) – Победа (Градище)          4:2

Войвода (Драгаш войвода) – Динамо (Изгрев)   4:1

Класиране след 17 кръг:

  1. Гривица              61-6       43 т.
  2. Българене           46-16      36
  3. Др. войвода         50-21    33
  4. Козар Белене       42-20    29
  5. Згалево                33-50     20
  6. Изгрев                  30-37    18
  7. Градище               28-44     16
  8. Ленково                27-59     10
  9. Вълчитрън            16-56    10

 

Б ОФГ- Запад- отложен 11 кръг

Чавдар (Садовец) – Венци (Искър)           1:0

Единство (Долни Дъбник) – Дреновец (Горник)   6:1

Искър (Чомаковци) – Кайлъка (Плевен)       3:0

Искър (Долни Луковит) – Левски (Писарово)   2:4

Класиране:

  1. Писарово                 29-13      27 т.
  2. Д. Дъбник                33-16      27
  3. Искър                        23-10      23
  4. Садовец                     25-27      20
  5. Кайлъка                    27-20      19
  6. Чомаковци                 18-19      18
  7. Горник                         24-30     12
  8. Д. Луковит                  13-57      0

 

има 1 коментар
  1. Rizov каза:

    Мачът Ботев Комарево – Левски Сухаче не се е играл.Гостите не се явяват, поради заетост на голям брой футболисти. Присъден е резултат 3:0 (служебно) за Боев Комарево.

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация