film izle

„Спартак“ (Плевен) се размина със среща с „Берое“

Футболистите на „Спартак“ (Плевен) се разминаха със среща с „Берое“ (Ст. Загора) в турнира за купата на България. Плевенчани отпаднаха от надпреварата, след като загубиха с 3:2 срещата си със „Севлиево“. Двубоят се игра в Севлиево, след като имаше проблем с плащането на наем на стадиона в Ловеч. Срещата бе финал на зона Северозапад и последен мач преди същинската част на надпреварата. Домакините откриха резултата в средата на първата част. Десетина минути след почивката удвоиха аванса си. Само за 7 минути обаче Христо Спасов изравни с две попадения. Едуард Атанасов пък на два пъти не успя да надиграе вратаря на „Севлиево“ и да изведе „Спартак“ напред. Три минути преди края грешка в защитата на плевенчани позволи на „Севлиево“ да вкарат победен трети гол за крайното 3:2. Така за „Спартак“ остава да съсредоточи усилия за първенството, където преследва първото място.