Футболни резултати и класиране

А ОФГ- 5 кръг
Гигант (Белене) – Единство (Долни Дъбник)        10: 0 (сл.)
Левски (Брест) – Ювентус (Малчика)       2:0
Устрем (Крета) – Ботев (Комарево)     1:4
Обнова (Обнова) – почива
Ситомир (Никопол) – Ботев (Трънчовица)     0:2

Класиране
1. Брест     9-3     10 т.
2. Обнова     7-4     10
3. Трънчовица     11-3     9
4. Комарево     12-11     9
5. Белене     15-4     7
6. Малчика     7-7     6
7. Д. Дъбник     8-21     3
8. Никопол     8-8     3
9. Крета     3-19     0

Б ОФГ – Център – 6 кръг
„Тръстеник” Тръстеник – „Спартак” Божурица     1:5
„Дунав” Гиген – „Левски” Г. М-я     2:0
„Свобода” Милковица – „Дунавска чайка” Сомовит     0:1
„Бойчинов” Коиловци – „Бенковски” Опанец     3:0
„Ясен” Ясен – „Вихър” Гулянци     1:4
„Искър” Ореховица – „Ботев” Ленково     7:3

Класиране
1. Коиловци     20-14     15 т.
2. Ореховица     24-8     13
3. Сомовит     9-6     13
4. Гиген     13-13     12
5. Опанец     13-7     12
6. Гулянци     19-4     11
7. Ясен     13-11     8
8. Г. Митрополия     7-13     7
9. Божурица     11-13     7
10. Ленково     15-24     4
11. Милковица     2-18     1
12. Тръстеник     7-22     0

Б ОФГ – Изток – 5 кръг
Ботев (Вълчитрън) – Победа (Градище)     0:5
Славия (Новачене) – Обнова II (Обнова)     2:0
Ботев 2014 (Българене) – Войвода (Драгаш войвода)     0:0
Космос (Гривица) – Динамо (Изгрев)     5:0
Чавдар (Бръшляница) – Виная (Згалево)     1:0

Класиране
1. Българене     16-5     13 т.
2. Др. войвода     14-4     13
3. Гривица     8-5     8
4. Градище     11-6     7
5. Згалево     10-9     7
6. Новачене     11-11     6
7. Бръшляница     5-8     6
8. Изгрев     7-18     6
9. Вълчитрън     4-12     3
10. Обнова 2     1-9     0

Б ОФГ – Запад – 6 кръг
„Крали Марко” Еница – почива
„Левски” Сухаче – „Чавдар” Садовец     отл.
„Искър” Д. Луковит – „Кайлъка” Плевен     4:6
„Лавров” Г. Дъбник – „Искър” Чомаковци     0:3 сл.
„Левски” Писарово – „Дреновец” Горник     3:1
„Светослав” Лепица – „Венци” Искър     4:1

Класиране
1. Сухаче     18-11     13 т.
2. Писарово     14-9     12
3. Садовец     10-2     10
4. Горник     15-11     10
5. Лепица     16-10     9
6. Чомаковци     8-6     9
7. Искър     17-13     7
8. Кайлъка     9-13     7
9. Еница     8-10     4
10. Г. Дъбник     2-23     3
11. Д. Луковит     9-12     0

Коментар

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация