film izle

Футболни резултати и класирания

А ОФГ – 9 кръг

Устрем (Крета) – Единство (Долни Дъбник)    4:1
Обнова (Обнова) – Левски (Брест)                  5:0
Ситомир (Никопол) – Гигант (Белене)             1:3
Ботев (Трънчовица) – Ювентус (Малчика)     4:1
Ботев (Комарево) – почива

Есенно класиране
1. Обнова (Обнова)                 6   2   0   20:6   20
2. Левски (Брест)                     5   2   1   19:8   17
3. Ботев (Комарево)                5   1   2   16:13   16
4. Ботев (Трънчовица)            4   3   1   20:6   15
5. Гигант (Белене)                   4   2   2   23:8   14
6. Ювентус (Малчика)            4   0   4   14:15   12
7. Ситомир (Никопол)            1   0   7   10:16   3
8. Единство (Долни Дъбник)  1   0   7   10:37   3
9. Устрем (Крета)                    1   0   7   7:30   3

Б ОФГ – Център – 10 кръг

Тръстеник 2009 – Свобода (Милковица)                  3:0
Бойчинов (Коиловци) – Дунав (Гиген)                      3:0 сл.
Ботев (Ленково) – Дунавска чайка (Сомовит)          3:0
Вихър (Гулянци) – Бенковски (Опанец)                     2:1
Ясен (Ясен) – Спартак (Божурица)                             4:0
Искър (Ореховица) – Левски (Горна Митрополия)  2:1

Класиране:
1. Бойчинов (Коиловци)              29:15   25
2. Искър (Ореховица)                  35:15   23
3. Вихър (Гулянци)                       29:10   18
4. Ясен (Ясен)                               23:14   17
5. Дунав (Гиген)                           19:25   15
6. Бенковски (Опанец)                21:18   15
7. Дунавска чайка (Сомовит)     11:14   14
8. Левски (Горна Митрополия)  15:20   13
9. Спартак (Божурица)                18:22   13
10. Ботев (Ленково)                     26:36   10
11. Тръстеник 2009                      20:32   9
12. Свобода (Милковица)            9:34   1

Б ОФГ – Изток- 9 кръг

Ботев 2014 (Българене) – Победа (Градище)      3:1
Космос (Гривица) – Славия (Новачене)              3:0
Чавдар (Бръшляница) – Ботев (Вълчитрън)        3:0
Виная (Згалево) – Обнова II (Обнова)                 1:3
Динамо (Изгрев) – Войвода (Драгаш войвода)  2:5

Есенно класиране:
1. Ботев 2014 (Българене)         35:8   25
2. Войвода (Драгаш войвода)   27:8   25
3. Космос (Гривица)                   27:9   17
4. Чавдар (Бръшляница)           14:10   15
5. Победа (Градище)                 18:16   10
6. Виная (Згалево)                     15:20   10
7. Славия (Новачене)                13:20   9
8. Динамо (Изгрев)                   13:30   9
9. Ботев (Вълчитрън)                  7:35   6
10. Обнова II (Обнова)               6:19   3

12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч. – отложена среща от трети кръг
Обнова II (Обнова) – Победа (Градище)

Б ОФГ – Запад – 10 кръг

Лавров (Горни Дъбник) – Левски (Сухаче)   2:7
Левски (Писарово) – Крали Марко (Еница)  2:1
Светослав (Лепица) – Чавдар (Садовец)       3:0
Венци (Искър) – Кайлъка (Плевен)                3:0
Дреновец (Горник) – Искър (Чомаковци)     4:2
Искър (Долни Луковит) почива

Класиране:
1. Левски (Сухаче)                30:16   19
2. Левски (Писарово)           23:15   19
3. Светослав (Лепица)          28:14   18
4. Чавдар (Садовец)              21:6     17
5. Дреновец (Горник)           21:17   16
6. Искър (Чомаковци)          15:14   15
7. Венци (Искър)                   23:16   13
8. Кайлъка (Плевен)              17:29   10
9. Крали Марко (Еница)       14:16     9
10. Лавров (Горни Дъбник)   8:39     4
11. Искър (Долни Луковит)  10:28     1

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация