film izle

Юноша донесе първа пролетна победа на „Спартак“

ОФК „Спартак“ (Плевен) постигна първа пролетна победа за първенство на Северозападната трета лига. В отложена среща от 18-ия кръг плевенчани надиграха с 1:0 „Ботев“ (Луковит). Единственото попадение реализира юношата Александър Александров, който вкара в началото на второто полувреме. „Спартак“ владееше повече топката. Христо Спасов пропусна да открие резултата през първата част. Радослав Байчев уцели гредата от фаул. Гостите, които бяха без двама основни футболисти, също имаха своите възможности, благодарение на елементарните грешки на плевенската защита. През второто полувреме домакините продължиха да бъдат по-активния отбор, като последният съдийски сигнал дойде при 1:0.