film izle
10 август 2018, 15:32 няма коментари

Северозападна трета лига – програма Есен 2018 г.

I кръг – 12 август, неделя, 18:00 ч.

Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй)

Вихър (Славяново) – ОФК Локомотив (Мездра)

Ком (Берковица) – Янтра Габрово (Габрово)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов)

Спартак (Плевен) – Трявна (Трявна)

Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2007 (Левски)

Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)

Ботев (Луковит) – Павликени (Павликени)

 

II кръг – 19 август, неделя, 18:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)

Севлиево (Севлиево) – Ботев (Луковит)

Левски 2007 (Левски) – Партизан (Червен бряг)

Трявна (Трявна) – Локомотив 1927 (Дряново)

Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)

Янтра Габрово (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)

ОФК Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)

Бдин 1923 (Видин) – Вихър (Славяново)

 

III кръг – 26 август, неделя, 18:00 ч.

Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)

Ком (Берковица) – Бдин 1923 (Видин)

Янтра (Полски Тръмбеш) – ОФК Локомотив (Мездра)

Спартак (Плевен) – Янтра Габрово (Габрово)

Локомотив 1927 (Дряново) – Академик (Свищов)

Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)

Ботев (Луковит) – Левски 2007 (Левски)

Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)

 

IV кръг – 2 септември, неделя, 17:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево)

Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени)

Трявна (Трявна) – Ботев (Луковит)

Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)

Янтра Габрово (Габрово) – Локомотив 1927 (Дряново)

ОФК Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)

Бдин 1923 (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)

 

V кръг – 9 септември, неделя, 17:00 ч.

Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Вихър (Славяново)

Спартак (Плевен) – Бдин 1923 (Видин)

Локомотив 1927 (Дряново) – ОФК Локомотив (Мездра)

Партизан (Червен бряг) – Янтра Габрово (Габрово)

Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)

Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)

Севлиево (Севлиево) – Левски 2007 (Левски)

 

VI кръг – 16 септември, неделя, 17:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)

Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево)

Академик (Свищов) – Павликени (Павликени)

Янтра Габрово (Габрово) – Ботев (Луковит)

ОФК Локомотив (Мездра) – Партизан (Червен бряг)

Бдин 1923 (Видин) – Локомотив 1927 (Дряново)

Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)

Ком (Берковица) – Янтра (Полски Тръмбеш)

 

VII кръг – 23 септември, неделя, 17:00 ч.

Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)

Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)

Локомотив 1927 (Дряново) – Вихър (Славяново)

Партизан (Червен бряг) – Бдин 1923 (Видин)

Ботев (Луковит) – ОФК Локомотив (Мездра)

Павликени (Павликени) – Янтра Габрово (Габрово)

Севлиево (Севлиево) – Академик (Свищов)

Левски 2007 (Левски) – Трявна (Трявна)

 

VIII кръг – 30 септември, неделя, 17:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна)

Академик (Свищов) – Левски 2007 (Левски)

Янтра Габрово (Габрово) – Севлиево (Севлиево)

ОФК Локомотив (Мездра) – Павликени (Павликени)

Бдин 1923 (Видин) – Ботев (Луковит)

Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)

Ком (Берковица) – Локомотив 1927 (Дряново)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Спартак (Плевен)

 

IX кръг – 7 октомври, неделя, 16:00 ч.

Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)

Локомотив 1927 (Дряново) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)

Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)

Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин)

Севлиево (Севлиево) – ОФК Локомотив (Мездра)

Левски 2007 (Левски) – Янтра Габрово (Габрово)

Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

 

X кръг – 11 октомври, четвъртък, 16:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)

Янтра Габрово (Габрово) – Трявна (Трявна)

ОФК Локомотив (Мездра) – Левски 2007 (Левски)

Бдин 1923 (Видин) – Севлиево (Севлиево)

Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)

Ком (Берковица) – Ботев (Луковит)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)

Спартак (Плевен) – Локомотив 1927 (Дряново)

 

XI кръг – 14 октомври, неделя, 16:00 ч.

Локомотив 1927 (Дряново) – Първа атомна (Козлодуй)

Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)

Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)

Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)

Левски 2007 (Левски) – Бдин 1923 (Видин)

Трявна (Трявна) – ОФК Локомотив (Мездра)

Академик (Свищов) – Янтра Габрово (Габрово)

 

XII кръг – 21 октомври, неделя, 16:00 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – Янтра Габрово (Габрово)

ОФК Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов)

Бдин 1923 (Видин) – Трявна (Трявна)

Вихър (Славяново) – Левски 2007 (Левски)

Ком (Берковица) – Севлиево (Севлиево)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени)

Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)

Локомотив 1927 (Дряново) – Партизан (Червен бряг)

 

XIII кръг – 28 октомври, неделя, 14:30 ч.

Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)

Ботев (Луковит) – Локомотив 1927 (Дряново)

Павликени (Павликени) – Спартак (Плевен)

Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Левски 2007 (Левски) – Ком (Берковица)

Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)

Академик (Свищов) – Бдин 1923 (Видин)

Янтра Габрово (Габрово) – ОФК Локомотив (Мездра)

 

XIV кръг – 4 ноември, неделя, 14:30 ч.

Първа атомна (Козлодуй) – ОФК Локомотив (Мездра)

Бдин 1923 (Видин) – Янтра Габрово (Габрово)

Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)

Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)

Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски 2007 (Левски)

Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)

Локомотив 1927 (Дряново) – Павликени (Павликени)

Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)

 

XV кръг – 11 ноември, неделя, 14:30 ч.

Ботев (Луковит) – Първа атомна (Козлодуй)

Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)

Севлиево (Севлиево) – Локомотив 1927 (Дряново)

Левски 2007 (Левски) – Спартак (Плевен)

Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Академик (Свищов) – Ком (Берковица)

Янтра Габрово (Габрово) – Вихър (Славяново)

ОФК Локомотив (Мездра) – Бдин 1923 (Видин)

Коментар

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация