film izle

„Спартак“ (Плевен) взе три точки от аутсайдер

Отборът на „Спартак“ (Плевен) победи с 4:1 аутсайдера „Локомотив“ (Дряново) в среща от междинния десети кръг на Северозападната трета лига.

Плевенчани проспаха цяло първо полувреме. Те играха почти находом и с лека ръка пропиляха няколко положения пред вратата на „Локомотив“. Веднъж и гредата (в 11 мин.) помогна на гостите срещу удар на Димитър Димитров.

Играчите на „Локомотив“ (Дряново) почти не минаваха центъра до почивката в стремежа си да запазят вратата си „суха“. Секунди преди почивката „Спартак“ поведе след перфектно изпълнен пряк свободен удар на Цветан Петров.

През второто полувреме „Спартак“ заигра по-динамично и набързо вкара още 3 гола. В 64 мин. Димитър Димитров покачи на 2:0, а две минути по-късно юношата Александър Александров вкара за 3:0 след пас на Тихомир Димитров. В 72 мин. „Спартак“ вкара четвърти гол, като Цветан Петров се разписа от дузпа.

В 76 минута гостите от Дряново вкараха почетния си гол, когато Цветанов се възползва от грешка в защитата на плевенчани.