film izle

Футбол: Програма на Втора професионална лига – есенен полусезон

I кръг – 20 юли 2019 г., събота:

Верея (Стара Загора) – Пирин (Благоевград)
Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Литекс (Ловеч) – Локомотив (Горна Оряховица)
Черноморец (Балчик) – Поморие (Поморие)
Кариана (Ерден) – Монтана 1921 (Монтана)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Спартак (Плевен)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Локомотив София 1929 (София)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Ботев (Гълъбово)

„Спартак“ стартира при професионалистите с гостуване на „Хебър“

II кръг
Пирин (Благоевград) – Ботев (Гълъбово)
Локомотив Сф 1929 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Спартак 1918 (Варна) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Поморие (Поморие) – Кариана (Ерден)
Локомотив (Горна Оряховица) – Черноморец (Балчик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч)
Верея (Стара Загора) – Септември (София)

III кръг
Септември (София) – Пирин (Благоевград)
Литекс (Ловеч) – Верея (Стара Загора)
Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Кариана (Ерден) – Локомотив (Горна Оряховица)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Поморие (Поморие)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Монтана 1921 (Монтана)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Спартак 1918 (Варна)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен)
Ботев (Гълъбово) – Локомотив София 1929 (София)

IV кръг
Пирин (Благоевград) – Локомотив София 1929 (София)
Спартак (Плевен) – Ботев (Гълъбово)
Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Поморие (Поморие) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Кариана (Ерден)
Верея (Стара Загора) – Черноморец (Балчик)
Септември (София) – Литекс (Ловеч)

V кръг
Литекс (Ловеч) – Пирин (Благоевград)
Черноморец (Балчик) – Септември (София)
Кариана (Ерден) – Верея (Стара Загора)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Рад)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Локомотив (Горна Оряховица)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Поморие (Поморие)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Гълъбово) – Спартак 1918 (Варна)
Локомотив София 1929 (София) – Спартак (Плевен)

VI кръг
Пирин (Благоевград) – Спартак (Плевен)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив София 1929 (София)
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Гълъбово)
Поморие (Поморие) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Локомотив (Горна Оряховица) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Верея (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Септември (София) – Кариана (Ерден)
Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик)

VII кръг
Черноморец (Балчик) – Пирин (Благоевград)
Кариана (Ерден) – Литекс (Ловеч)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Септември (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Верея (Стара Загора)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Гълъбово) – Поморие (Поморие)
Локомотив София 1929 (София) – Монтана 1921 (Монтана)
Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна)

VIII кръг
Пирин (Благоевград) – Спартак 1918 (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен)
Поморие (Поморие) – Локомотив София 1929 (София)
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Гълъбово)
Струмска слава 1927 (Рад) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Верея (Стара Загора) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Септември (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Литекс (Ловеч) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец (Балчик) – Кариана (Ерден)

IX кръг
Кариана (Ерден) – Пирин (Благоевград)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец (Балчик)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Литекс (Ловеч)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Септември (София)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Верея (Стара Загора)
Ботев (Гълъбово) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Локомотив Сф 1929 (София) – Локомотив (Горна Оряховица)
Спартак (Плевен) – Поморие (Поморие)
Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана)

X кръг
Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана)
Поморие (Поморие) – Спартак 1918 (Варна)
Локомотив (Горна Оряховица) – Спартак (Плевен)
Струмска слава 1927 (Рад) – Локомотив Сф 1929 (София)
Верея (Стара Загора) – Ботев (Гълъбово)
Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Черноморец (Балчик) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Кариана (Ерден) – Нефтохимик 1962 (Бургас)

XI кръг
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Благоевград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Кариана (Ерден)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Черноморец (Балчик)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч)
Ботев (Гълъбово) – Септември (София)
Локомотив София 1929 (София) – Верея (Стара Загора)
Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Спартак 1918 (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица)
Монтана 1921 (Монтана) – Поморие (Поморие)

XII кръг
Пирин (Благоевград) – Поморие (Поморие)
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна)
Верея (Стара Загора) – Спартак (Плевен)
Септември (София) – Локомотив София 1929 (София)
Литекс (Ловеч) – Ботев (Гълъбово)
Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Кариана (Ерден) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Хебър 1918 (Пазарджик)

XIII кръг
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Благоевград)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Кариана (Ерден)
Ботев (Гълъбово) – Черноморец (Балчик)
Локомотив София 1929 (София) – Литекс (Ловеч)
Спартак (Плевен) – Септември (София)
Спартак 1918 (Варна) – Верея (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Поморие (Поморие) – Локомотив (Горна Оряховица)

XIV кръг
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Поморие (Поморие)
Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)
Септември (София) – Спартак 1918 (Варна)
Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен)
Черноморец (Балчик) – Локомотив София 1929 (София)
Кариана (Ерден) – Ботев (Гълъбово)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК ЦСКА 1948 (София)

XV кръг
ФК ЦСКА 1948 (София) – Пирин (Благоевград)
Лудогорец 1945 II (Разград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив София 1929 (София) – Кариана (Ерден)
Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик)
Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София)
Поморие (Поморие) – Верея (Стара Загора)
Локомотив (Горна Оряховица) – Струмска слава 1927 (Рад)

XVI кръг
Пирин (Благоевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица)
Септември (София) – Поморие (Поморие)
Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана)
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна)
Кариана (Ерден) – Спартак (Плевен)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив София 1929 (София)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев (Гълъбово)
ФК ЦСКА 1948 (София) – Лудогорец 1945 II (Разград)

XVII кръг
Лудогорец 1945 II (Разград) – Пирин (Благоевград)
Ботев (Гълъбово) – ФК ЦСКА 1948 (София)
Локомотив София 1929 (София) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Спартак (Плевен) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Спартак 1918 (Варна) – Кариана (Ерден)
Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик)
Поморие (Поморие) – Литекс (Ловеч)
Локомотив (Горна Оряховица) – Септември (София)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Верея (Стара Загора)

Източник: bulgarian-football.com

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация