film izle
9 август 2019, 15:05 няма коментари

Футбол: Програма на Северозападната трета лига – Есен 2019

I кръг – 11 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

  • Академик (Свищов) – Ком (Берковица)
  • Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна)
  • Павликени (Павликени) – Бдин 1923 (Видин)
  • ОФК Локомотив (Мездра) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Локомотив 1927 (Дряново) – Партизан (Червен бряг)
  • Дреновец (Дреновец) – Вихър (Славяново)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Ювентус (Малчика)

II кръг – 18 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Ювентус (Малчика)
  • Вихър (Славяново) – Янтра 2019 (Габрово)
  • Партизан (Червен бряг) – Дреновец (Дреновец)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Локомотив (Дряново)
  • Бдин (Видин) – Локомотив (Мездра)
  • Трявна (Трявна) – Павликени (Павликени)
  • Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)

III кръг – 25 август 2019 г., неделя, 18:00 часа:

  • Севлиево (Севлиево) – Ком (Берковица)
  • Павликени (Павликени) – Академик (Свищов)
  • Локомотив (Мездра) – Трявна (Трявна)
  • Локомотив (Дряново) – Бдин (Видин)
  • Дреновец (Дреновец) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Партизан (Червен бряг)
  • Ювентус (Малчика) – Вихър (Славяново)

IV кръг – 1 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Вихър (Славяново)
  • Партизан (Червен бряг) – Ювентус (Малчика)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Янтра 2019 (Габрово)
  • Бдин (Видин) – Дреновец (Дреновец)
  • Трявна (Трявна) – Локомотив (Дряново)
  • Академик (Свищов) – Локомотив (Мездра)
  • Севлиево (Севлиево) – Павликени (Павликени)

V кръг – 8 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

  • Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)
  • Локомотив (Мездра) – Севлиево (Севлиево)
  • Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов)
  • Дреновец (Дреновец) – Трявна (Трявна)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Бдин (Видин)
  • Ювентус (Малчика) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)

VI кръг – 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Партизан (Червен бряг)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново)
  • Бдин (Видин) – Ювентус (Малчика)
  • Трявна (Трявна) – Янтра 2019 (Габрово)
  • Академик (Свищов) – Дреновец (Дреновец)
  • Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Дряново)
  • Павликени (Павликени) – Локомотив (Мездра)

VII кръг – 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

  • Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)
  • Локомотив (Дряново) – Павликени (Павликени)
  • Дреновец (Дреновец) – Севлиево (Севлиево)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Академик (Свищов)
  • Ювентус (Малчика) – Трявна (Трявна)
  • Вихър (Славяново) – Бдин (Видин)
  • Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)

VIII кръг – 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Бдин (Видин) – Партизан (Червен бряг)
  • Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)
  • Академик (Свищов) – Ювентус (Малчика)
  • Севлиево (Севлиево) – Янтра 2019 (Габрово)
  • Павликени (Павликени) – Дреновец (Дреновец)
  • Локомотив (Мездра) – Локомотив (Дряново)

IX кръг – 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

  • Локомотив (Дряново) – Ком (Берковица)
  • Дреновец (Дреновец) – Локомотив (Мездра)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Павликени (Павликени)
  • Ювентус (Малчика) – Севлиево (Севлиево)
  • Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)
  • Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Бдин (Видин)

X кръг – 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Бдин (Видин)
  • Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)
  • Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)
  • Павликени (Павликени) – Ювентус (Малчика)
  • Локомотив (Мездра) – Янтра 2019 (Габрово)
  • Локомотив (Дряново) – Дреновец (Дреновец)

XI кръг – 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 часа:

  • Дреновец (Дреновец) – Ком (Берковица)
  • Янтра 2019 (Габрово) – Локомотив (Дряново)
  • Ювентус (Малчика) – Локомотив (Мездра)
  • Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)
  • Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)
  • Бдин (Видин) – Трявна (Трявна)

XII кръг – 25 октомври 2019 г., петък, 16:00 часа:

  • Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)
  • Академик (Свищов) – Бдин (Видин)
  • Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй)
  • Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)
  • Локомотив (Мездра) – Вихър (Славяново)
  • Локомотив (Дряново) – Ювентус (Малчика)
  • Дреновец (Дреновец) – Янтра 2019 (Габрово)

XIII кръг – 3 ноември 2018 г., неделя, 14:30 часа:

  • Янтра 2019 (Габрово) – Ком (Берковица)
  • Ювентус (Малчика) – Дреновец (Дреновец)
  • Вихър (Славяново) – Локомотив (Дряново)
  • Партизан (Червен бряг) – Локомотив (Мездра)
  • Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)
  • Бдин (Видин) – Севлиево (Севлиево)
  • Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)

Футбол: Северозападната трета лига с 14 отбора през новото първенство

Коментар

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация