film izle

Нова победа за „Спартак“ (Плевен) в контролите

Сподели
Етикети

ОФК „Спартак“ (Плевен) победи с 1:0 в Козлодуй местния „Първа атомна“ в приятелска футболна среща. Това бе втори успех за плевенчани по време на зимната им подготовка. Двата състава направиха равностоен мач. Преслав Антонов вкара единственото попадение с глава след центриране на Лъчезар Ковачев в 40-ата минута. Гостите заложиха на дефанзивна тактика, разчитайки на контраатаки. Съперникът им създаде две ситуации. Спартаковци пък вкараха още веднъж, чрез Ивайло Иванов, но голът не беше зачетен. Съотборникът му Димитър Димитров напусна с контузия. Домакините започнаха по-бойко втората част и пак създадоха две ситуации. Плевенчани изнесоха играта по-напред и бяха близо до втори гол след удар на Александър Събчев, но преминалият в „Първа Атомна“ Валентино Макавеев изби от голлинията на козлодуйската врата.