film izle

„Вихър“ (Славяново) стартира с равенство летните контроли

Сподели
Етикети

Отборът на „Вихър“ (Славяново) завърши наравно 2:2 срещу дубъла на „Ботев“ (Враца) първата си лятна контрола. Тимът от гр. Славяново бе по-добрият състав през целия мач, но пропуски ги лишиха от победата. „Вихър“ създаде няколко голови възможности през първото полувреме, но в 40-ата минута след бърза контраатака съперникът откри резултата. Секунди преди почивката равенството беше възстановено. Треньорът на „Вихър“ Николай Боянов смени половината отбор за втората част, като в игра се появиха капитанът Константин Генков, Милен Тодоров, Светлин Златарев, Станислав Иванов и Светлин Линев. До средата на второто полувреме „Вихър“ имаше инициативата и играеше основно пред вратата на съперника, но Йоан Петков, Генков, Цветан Петров и Тодоров пропуснаха да вкарат. След това настъпи равновесие на терена. В 81-вата минута врачани отново проведоха бърза контраатака и вкараха за 1:2. Минута преди края бе оформен крайният резултат 2:2, а в даденото продължение вихърци пропиляха нови две положения.