film izle

„Спартак“ (Плевен) загуби контролата си в Етрополе

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби гостуването си на „Чавдар“ (Етрополе) с 2:0 в поредната си контрола от лятната подготовка. Наставникът Красимир Бислимов не можеше да разчита на редица свои футболисти, като в проверката взеха участие само 12 футболисти. Съперникът отбеляза по едно попадение и през двете полувремена, като плевенчани направиха няколко пропуска и не успяха да се разпиват. „Доволен съм от направената проверка – сподели Краси Бислимов. – Въпреки загубата, играхме добре. Липсваха редица футболисти и се наложи някои момчета да играят на непривични за тях постове. Направихме няколко пропуска, които можеха да дадат друг развой на срещата. Ние тренираме двуразово и особено през второто полувреме се усети умора. Късата резервна скамейка, даже липсата на такава в този двубой също оказа влияние. Аз съм доволен от старанието и влагането на момчетата в хода на срещата. За мен резултата е само за статистиката, ние ще си направим нужните изводи. Очаквам през следващата седмица да има нови футболисти в отбора.“ Следващата проверка на „Спартак“ е на 15.07 (сряда) от 18.00 часа срещу „Вихър“ (Славяново).