film izle

Северозападна трета лига – програма Есен 2020/2021 г.

I кръг
9 август 2020 г., неделя, 18:00 ч:

Спартак (Плевен) – Бдин 1923 (Видин)
Севлиево (Севлиево) – Трявна (Трявна)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Левски 2007 (Левски)
Локомотив 1927 (Дряново) – Първа атомна (Козлодуй)
Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски 2020 (Лом)
ОФК Локомотив (Мездра) – Павликени (Павликени)
Пещера (Галата) – Партизан (Червен бряг)
Дреновец (Дреновец) – Академия Ботев (Враца)

II кръг
16 август 2020 г., неделя, 18:00 ч:

Бдин 1923 (Видин) – Академия Ботев (Враца)
Партизан (Червен бряг) – Дреновец (Дреновец)
Павликени (Павликени) – Пещера (Галата)
Левски 2020 (Лом) – ОФК Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Първа атомна (Козлодуй) – Вихър (Славяново)
Левски 2007 (Левски) – Локомотив 1927 (Дряново)
Трявна (Трявна) – Етър ВТ II (Велико Търново)
Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)

III кръг
23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч:

Севлиево (Севлиево) – Бдин 1923 (Видин)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Спартак (Плевен)
Локомотив 1927 (Дряново) – Трявна (Трявна)
Вихър (Славяново) – Левски 2007 (Левски)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)
ОФК Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов)
Пещера (Галата) – Левски 2020 (Лом)
Дреновец (Дреновец) – Павликени (Павликени)
Академия Ботев (Враца) – Партизан (Червен бряг)

IV кръг
Бдин 1923 (Видин) – Партизан (Червен бряг)
Павликени (Павликени) – Академия Ботев (Враца)
Левски 2020 (Лом) – Дреновец (Дреновец)
Академик (Свищов) – Пещера (Галата)
Първа атомна (Козлодуй) – ОФК Локомотив (Мездра)
Левски 2007 (Левски) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) – Локомотив 1927 (Дряново)
Севлиево (Севлиево) – Етър ВТ II (Велико Търново)

V кръг
Етър ВТ II (Велико Търново) – Бдин 1923 (Видин)
Локомотив 1927 (Дряново) – Севлиево (Севлиево)
Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Трявна (Трявна)
ОФК Локомотив (Мездра) – Левски 2007 (Левски)
Пещера (Галата) – Първа атомна (Козлодуй)
Дреновец (Дреновец) – Академик (Свищов)
Академия Ботев (Враца) – Левски 2020 (Лом)
Партизан (Червен бряг) – Павликени (Павликени)

VI кръг
Бдин 1923 (Видин) – Павликени (Павликени)
Левски 2020 (Лом) – Партизан (Червен бряг)
Академик (Свищов) – Академия Ботев (Враца)
Първа атомна (Козлодуй) – Дреновец (Дреновец)
Левски 2007 (Левски) – Пещера (Галата)
Трявна (Трявна) – ОФК Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Локомотив 1927 (Дряново) –

VII кръг
Локомотив 1927 (Дряново) – Бдин 1923 (Видин)
Вихър (Славяново) – Етър ВТ II (Велико Търново)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Севлиево (Севлиево)
ОФК Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)
Пещера (Галата) – Трявна (Трявна)
Дреновец (Дреновец) – Левски 2007 (Левски)
Академия Ботев (Враца) – Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) – Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) – Левски 2020 (Лом)

VIII кръг
Бдин 1923 (Видин) – Левски 2020 (Лом)
Академик (Свищов) – Павликени (Павликени)
Първа атомна (Козлодуй) – Партизан (Червен бряг)
Левски 2007 (Левски) – Академия Ботев (Враца)
Трявна (Трявна) – Дреновец (Дреновец)
Спартак (Плевен) – Пещера (Галата)
Севлиево (Севлиево) – ОФК Локомотив (Мездра)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Янтра (Полски Тръмбеш) –
Локомотив 1927 (Дряново) – Вихър (Славяново)

IX кръг
Вихър (Славяново) – Бдин 1923 (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Локомотив 1927 (Дряново)
ОФК Локомотив (Мездра) – Етър ВТ II (Велико Търново) –
Пещера (Галата) – Севлиево (Севлиево)
Дреновец (Дреновец) – Спартак (Плевен)
Академия Ботев (Враца) – Трявна (Трявна)
Партизан (Червен бряг) – Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) – Първа атомна (Козлодуй)
Левски 2020 (Лом) – Академик (Свищов)

X кръг
Бдин 1923 (Видин) – Академик (Свищов)
Първа атомна (Козлодуй) – Левски 2020 (Лом)
Левски 2007 (Левски) – Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) – Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) – Академия Ботев (Враца)
Севлиево (Севлиево) – Дреновец (Дреновец)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Пещера (Галата)
Локомотив 1927 (Дряново) – ОФК Локомотив (Мездра)
Вихър (Славяново) – Янтра (Полски Тръмбеш)

XI кръг
Янтра (Полски Тръмбеш) – Бдин 1923 (Видин)
ОФК Локомотив (Мездра) – Вихър (Славяново)
Пещера (Галата) – Локомотив 1927 (Дряново)
Дреновец (Дреновец) – Етър ВТ II (Велико Търново)
Академия Ботев (Враца) – Севлиево (Севлиево)
Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)
Левски 2020 (Лом) – Левски 2007 (Левски)
Академик (Свищов) – Първа атомна (Козлодуй)

XII кръг
Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй)
Левски 2007 (Левски) – Академик (Свищов)
Трявна (Трявна) – Левски 2020 (Лом)
Спартак (Плевен) – Павликени (Павликени)
Севлиево (Севлиево) – Партизан (Червен бряг)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Академия Ботев (Враца) –
Локомотив 1927 (Дряново) – Дреновец (Дреновец)
Вихър (Славяново) – Пещера (Галата)
Янтра (Полски Тръмбеш) – ОФК Локомотив (Мездра)

XIII кръг
ОФК Локомотив (Мездра) – Бдин 1923 (Видин)
Пещера (Галата) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Дреновец (Дреновец) – Вихър (Славяново)
Академия Ботев (Враца) – Локомотив 1927 (Дряново)
Партизан (Червен бряг) – Етър ВТ II (Велико Търново) –
Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)
Левски 2020 (Лом) – Спартак (Плевен)
Академик (Свищов) – Трявна (Трявна)
Първа атомна (Козлодуй) – Левски 2007 (Левски)

XIV кръг
Бдин 1923 (Видин) – Левски 2007 (Левски)
Трявна (Трявна) – Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) – Академик (Свищов)
Севлиево (Севлиево) – Левски 2020 (Лом)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Павликени (Павликени) –
Локомотив 1927 (Дряново) – Партизан (Червен бряг)
Вихър (Славяново) – Академия Ботев (Враца)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Дреновец (Дреновец)
ОФК Локомотив (Мездра) – Пещера (Галата)

XV кръг
Пещера (Галата) – Бдин 1923 (Видин)
Дреновец (Дреновец) – ОФК Локомотив (Мездра)
Академия Ботев (Враца) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Партизан (Червен бряг) – Вихър (Славяново)
Павликени (Павликени) – Локомотив 1927 (Дряново)
Левски 2020 (Лом) – Етър ВТ II (Велико Търново)
Академик (Свищов) – Севлиево (Севлиево)
Първа атомна (Козлодуй) – Спартак (Плевен)
Левски 2007 (Левски) – Трявна (Трявна)

XVI кръг
Бдин 1923 (Видин) – Трявна (Трявна)
Спартак (Плевен) – Левски 2007 (Левски)
Севлиево (Севлиево) – Първа атомна (Козлодуй)
Етър ВТ II (Велико Търново) – Академик (Свищов)
Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2020 (Лом)
Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)
ОФК Локомотив (Мездра) – Академия Ботев (Враца)
Пещера (Галата) – Дреновец (Дреновец)

XVII кръг
Дреновец (Дреновец) – Бдин 1923 (Видин)
Академия Ботев (Враца) – Пещера (Галата)
Партизан (Червен бряг) – ОФК Локомотив (Мездра)
Павликени (Павликени) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски 2020 (Лом) – Вихър (Славяново)
Академик (Свищов) – Локомотив 1927 (Дряново)
Първа атомна (Козлодуй) – Етър ВТ II (Велико Търново) –
Левски 2007 (Левски) – Севлиево (Севлиево)
Трявна (Трявна) – Спартак (Плевен)

Всички публикации

"Bg Север" - Новини на часа. Информационен сайт, новини от Плевен и региона, анализи, коментари, рубрики, информация