film izle

Ударно начало за „Спартак“ (Плевен) и „Вихър“ (Славяново) в Северозападната трета лига

Сподели
Етикети

Отборите на „Спартак“ (Плевен) и „Вихър“ (Славяново) започнаха с разгромни победи участието си в новото първенство в Северозападната трета лига.

„Спартак“ (Плевен) разби с 10:0 „Бдин“ (Видин) и загатна, че бързо ще търси път за връщане при професионалистите. Още до почивката възпитаниците на Красимир Бислимов вкараха 3 гола, а през второто полувреме, когато гостите отпаднаха физически, се разрази истинска голова буря пред тяхната врата. За „Спартак“ (Плевен) първият сериозен тест в групата ще бъде другата седмица, когато приемат друг от фаворитите за първото място – „Севлиево“.

Отборът на „Вихър“ (Славяново) постигна изразителен успех – 4:1, над „Академик“ (Свищов). По два гола за победата на „Вихър“ вкараха Иван Иванов и Йоан Петков.