film izle

„Спартак“ (Плевен) си тръгна с три точки от Мездра

Сподели
Етикети

ОФК „Спартак“ (Плевен) спечели с 2:1 гостуването си на „Локомотив“ (Мездра) в седмия кръг на Северозападната трета лига. Първата част беше равностойна с по няколко възможности за гол. В 29-ата минута Андриян Димитров напредна по фланга, центрира, но футболист на домакините игра с ръка. Съдията отсъди дузпа, която Ивайло Раденцов реализира – 0:1. След почивката гостите владееха инициативата. Стивън Славков обаче спря в нарушение една от атаките на локомотивци, чийто капитан Браян Стоянов изравни от дузпа. Десетина минути преди края Иво Иванов вкара с глава победното попадение за плевенчани.