film izle

„Спартак“ (Плевен) спечели след вихрено първо полувреме

Сподели
Етикети

„Спартак“ (Плевен) победи с 4:2 „Пещера“ (Галата) в среща от 8-ия кръг на Северозападната трета лига. Възпитаниците на Красимир Бислимов изиграха вихрени първи 45 минути, когато вкараха четири безответни гола. В 7 мин. Стивън Славков бе точен и откри головата фиеста. Само пет минути по-късно Ивайло Иванов също се разписа и покачи на 2:0. Плевенчани продължиха да диктуват играта на терена. Те владееха инициативата и логично в 20 мин. резултатът бе вече 3:0 след ново попадение на Ив. Иванов. Три минути преди почивката Иванов оформи своя хеттрик след нов гол за 4:0. През втората част темпото видимо спадна. „Спартак“ вече не нападаше толкова много и позволи на съперника си да погледне към вратата на плевенчани. Гостите от с. Галата стигнаха до две попадения чрез Асенов в 62 мин. и Желев в 71 мин., за да стане загубата им по-почетна. „Спартак“ пропусна две изгодни положения след почивката и последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 4:2.