film izle
19 октомври 2020, 8:34 няма коментари

Състезателите на „Спартак Плевен XXI“ се представиха отлично на шахматен турнир за „Купа Ловеч“

Сподели
Етикети

Майсторът на спорта Емил Шукин стана трети на 14-ия открит турнир по ускорен шах

На 18 октомври в град Ловеч се състоя 14-ия открит турнир по ускорен шах за „Купа Ловеч“. В него участвуваха 42 състезатели от 13 клуба в страната. Те играха 7 кръга по „Швейцарска система“. Отлично се представи майсторът на спорта Емил Шукин („Спартак Плевен XXI“), който постигна 4 победи, две ремита и само една загуба от победителя гросмайстор Радослав Димитров (Разград). Така с 5 точки Емил Шукин се класира на трето място в крайното класиране. В състезанието взеха участие още трима състезатели от плевенския клуб, като Живко Ненов и Мартин Петков набраха 3,5 точки а Петър Крумов – 3 точки.