25 октомври 2020, 17:05 1 коментар

Футболният „Спартак“ (Плевен) направи грешна стъпка

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) завърши наравно 0:0 срещу „Павликени“ като домакин в среща от 12-ия кръг на първенството на Северозападната трета лига. Плевенчани имаха надмощие през по-голямата част на срещата, но показаха неумение пред завършващия удар. Допълнително и тежкият терен не позволи на възпитаниците на Красимир Бислимов да разкрият техничните си възможности. В средата на терена се чувстваше отсъствието на опитния Иво Иванов. Гостите от „Павликени“ заложиха на здрава защита и бързи контри. През първото полувреме „Спартак“ на два пъти изпусна изгодни положения да открие резултата. След почивката плевенчани започнаха да залагат повече на центрирания, но те се оказаха лесни за отигравания на снажните защитници на гостите. Дори и влизането на Ивайло Иванов не успя да помогне на „Спартак“ да стигне до трите точки.  В следващия кръг плевенчани гостуват на „Левски“ (Лом), които са сред основните претенденти за първото място.