15 ноември 2020, 18:41 няма коментари

„Спартак“ (Плевен) с лесна победа в Козлодуй

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) надигра с категоричното 4:0 като гост „Първа атомна“ (Козлодуй) в среща от 15-ия кръг на Северозападната трета лига. Плевенчани контролираха събитията на терена през целия двубой и дори пропуснаха да победят с по-голяма разлика. Още не беше изминал и четвърт час от началото, когато Андриян Димитров оползотвори подаване на Александър Скорчев за 0:1. Съавторът пък се разписа десетина минути преди почивката след пас на капитана Ивайло Иванов. В 61-вата минута плевенчани изпълниха корнер, топката бе избита и с шут от воле Димитров я заби в мрежата за класическото 0:3. Секунди преди края влезлият като резерва Цветелин Иванов нахлу отляво и стреля неспасяемо по диагонала – 0:4. Пропуски направиха още Иванов, Ангелов и Димитров. Домакините отправиха само два удара към плевенската врата. След този успех „Спартак“ вече е на второ място в класирането.