29 ноември 2020, 17:41 няма коментари

„Спартак“ (Плевен) завърши със загуба есенния полусезон

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби с 2:1 гостуването си на „Трявна“ в среща от последния есенен кръг на първенството в Северозападната трета лига. Плевенчани имаха пълно надмощие над последния в групата, но за пореден път неумението пред завършващия удар не позволи на „Спартак“ да стигне до позитивен резултат. Наставникът Красимир Бислимов не можеше да разчита на трима свои наказани футболисти. „Трявна“ поведе в 29 мин., когато Андреев бе най-съобразителен в наказателното поле и откри резултата. Домакините играеха предимно в защита и успяха да запазят преднината си до края на полувремето. В началото на втората част „Спартак“ натисна здраво. В 53 мин. Иво Върбанов успя да изравни и да даде шанс за обрат. Последваха нови пропуски на плевенчани. В 65 мин. „Спартак“ остана с 10 души на терена, след втори жълт картон на Стивън Славков. Четири минути преди края домакините стигнаха до победен гол, след като Цонев се разписа за крайното 2:1. Последва хаотичен натиск на плевенчани, но те не успяха да стигнат дори до равенството.