film izle

Плевенските баскетболисти със загуба от „Левски Лукойл“

Сподели
Етикети

Баскетболистите на „Спартак“ (Плевен) загубиха с 67:100 (18-29; 14-27; 24-17; 11-27) ОТ „Левски Лукойл“ за първенство на НБЛ. „Левски“, след загубата си в Бургас, тръгна силно в атака още от първия съдийски сигнал и до края на първата четвърт вече имаше двуцифрена преднина – 29:18. „Сините“ продължиха да доминират и през втората четвърт, като до почивката вече бяха вкарали 56 точки – 56:32. „Спартак“ започна по-добре третата част, като се възползва от успокоението в лагера на съперника си и успя да съкрати изоставането си. В последната четвърт „Левски“ отново вдигна оборотите и бързо си върна солидната преднина, за да чуят последния съдийски сигнал при резултат 100:67. За „Спартак“ Димитър Маринчешки завърши с 18 точки и 11 борби.