film izle

„Спартак“ (Плевен) игра равностойно, но загуби от „Локомотив“ (Г. Оряховица)

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) загуби с 2:3 от „Локомотив“ (Г. Оряховица) втората си контрола от зимната си подготовка. Възпитаниците на Красимир Бислимов играха добре и равностойно на своя съперник от втора професионала лига. Те не се стъписаха от името на съперника си и още в 8 минута поведоха след попадение на Андриан Димитров. Невнимание в защитата на плевенчани позволи на „железничарите“ да изравнят в 15 мин. след гол, отбелязан от Джунейт Яшар. Отново той изведе „черно-белите“ напред в резултата за 2:1 след директно попадение от корнер пет минути по- късно. Плевенските футболисти реагираха бързо. Те натиснаха здраво и в 25 минута изравниха. Да Силва се разписа за 2:2 след грешка в отбраната на „Локомотив“. През втората част на мача в игра се появиха всички записани като резерви и в двата състава. „Спартак“ продължи да играе активно и да търси своите шансове. Ударът на Танев премина над напречната греда, а на два пъти плевенски футболисти проявиха неточен мерник в завършващия удар. Победния гол за „Локомотив“ падна от дузпа в 75 мин. Далечен пас на Славов към Цанков, стигна до Стефанов, който бе спънат в наказателното поле и арбитърът Георги Давидов отсъди дузпа, която бе реализирана от потърпевшия Стефанов.