film izle

Футбол: „Спартак“ (Плевен) си тръгна само с точка от Видин

Сподели
Етикети

Отборът на „Спартак“ (Плевен) завърши наравно 1:1 като гост на „Бдин“ (Видин) в първия пролетен кръг на първенството в Северозападната трета лига. Плевенчани имаха пълно превъзходство, но не можаха да си тръгнат с трите точки от крайдунавския град. Тежкият и разкалян терен не позволи на „Спартак“ да наложи своя стил на игра. В срещата преобладаваше борбата и изританите топки. В 17 мин. „Спартак“ откри резултата след хубав самостоятелен пробив на Павел Петков, който изпрати топката в мрежата на домакините. По-активната игра на плевенчани продължи, но нападателите направиха непростими пропуски. След почивката отново „Спартак“ бе по-активния отбор, но не успяха да затворят мача с нов гол. И както се случва като не вкараш – ти вкарват. Десетина минути преди края, при една изритана топка от страна на защитата на „Бдин“, плевенчани сбъркаха в защита и позволиха на домакините да изравнят. В оставащите минути футбол почти не се игра и срещата завърши наравно.