film izle

„Вихър“ взе три точки без проблеми срещу „Локомотив“ (Дряново)

Сподели
Етикети

Отборът на „Вихър“ (Славяново) победи с 2:0 като домакин „Локомотив“ (Дряново) в среща от 25-ия кръг на Северозападната трета лига. Двубоят се игра при силен вятър и на лош терен, което затрудни повече домакините от Славяново. Въпреки това те имаха пълно превъзходство и логично се поздравиха с успеха, който ги укрепи на второто място в Северозападната трета лига. През цялото първо полувреме „Вихър“ натискаше, но без да успее да открие резултата. Пет минути преди почивката Цветан Петров успя да на мери Ивайло Иванов, който с премерен удар изпрати топката в мрежата на гостите за 1:0. И след почивката домакините доминираха. Гостите от Дряново не поглеждаха към вратата на „Вихър“. Веднъж и гредата помогна на „Локомотив“ след удар на Генков. Точка на спора постави в 83 мин. Йоан Петков, който вкара за 2:0 след подаване на М. Тодоров.